Для адміністраторів

Приветствую Вас Гость!

Друзі сайту

Статистика

nullЛИТОВЧЕНКО   КАТЕРИНА   ІВАНІВНА

живопис


     БІОГРАФІЯ       ФОТО       РОБОТИ       РЕКВІЗИТИ


ЗАСЛУЖЕНИЙ ХУДОЖНИК УКРАЇНИ

НАРОДНИЙ ХУДОЖНИК ЛУГАНЩИНИ

ЧЛЕН ОБЛАСНОГО НАРОДНОГО КЛУБУ "ЛІВША"

ЧЛЕН НАЦІОНАЛЬНОЇ СПІЛКИ ХУДОЖНИКІВ УКРАЇНИ

ТИТУЛ "МАДОННА УКРАЇНИ"

ПОЧЕТНЫЙ ГРАЖДАНИН ГОРОДА СВЕРДЛОВСКА

ВІДЕОПРЕ3ЕНТАЦІЯ  МАЙСТРИНІ

       Народилась 14. 12. 1948 р.  Мріяла своє життя зв'язати з професійним цирком. У складі групи акробатів Свердловського народного цирку виступала на аренах  Луганська, Київа,  Москви. У 1968 р. трапилось лихо -  Катерина  отримала страшну травму і стала інвалідом I групи.

       Вона починає спочатку вчитися писати та малювати, стискаючи олівець чи фломастер  зубами. З 1982 р. глибоко захопилась малюванням, пише вірши. У1992 р. вперше прийняла участь у виставці, присвяченій ювілею спілки інвалідів та зайняла перше місце. З того часу постійно приймає участь в різноманітних виставках, в тому числі закордонних (Бельгії, США, Голандії) та отримує нагороди. І сьогодні Литовченко К. І.  працює над новими картинами.
 
     Восені 2009 року роботи Свердловської майстрині були представлені на виставці "Луганщина окрилена моя", яка відбулася в рамках творчого звіту Луганської області у м. Києві.

       У 1996 р. указом президента України Катерині Литовченко присвоїли звання «Заслуженный художник України».  У 2003 р. Міжнародний благодійний фонд "Святая Марія" присвоїв Катерині титул "Мадонна України". Переможець міського конкурсу "Признание 2004" у номинації "За волю до життя". Катерину Литовченко дуже шанують і люблять у рідному місті та разом святкують кожен день народження.

null

null