Для адміністраторів

Приветствую Вас Гость!

Друзі сайту

Статистика

МЕЛЕЖИК  С. М.       БІОГРАФІЯ


ЧЛЕН ОБЛАСНОГО НАРОДНОГО КЛУБУ "ЛІВША"


        Мележік Світлана Миколаївна народилася у 1975 р. у м. Свердловську. Закінчила Східно-український Національний університет.

      Захоплювалася різними видами народного мистецтва. Протягом декілька років відвідувала студію писанкарства Тетяни Коновал, вже сама навчила писати писанки сина. Мележик Світлана досягла великіх успіхів у майстерності виготовлення  писанок травленних оцтом. Її роботи отримали високу оцінку на багатьох  виставках, фестивалях, ярмарках де майстриня приймала участь.

      Запам'яталась Світлана у м. Бучачі (Тернопільщина) на  Міжнародному фестивалі "Лемківська писанка запрошує друзів", де разом з Коновал Т. представили Луганщину та зайняли призові місця на конкурсі писанок. Їі мистецькі твори та сина  отримали теплий відгук від президента України, зустріч з яким відбулася у музеї народної архітектури та побуту України в м.Києві у 2006 р.  

      Світлана відвідала такі фестивалі народного  мистецтва, як «Карпатський Вернісаж» у Івано-Франківську та "Великдень у Космачі", в рамках якого проходив з'їзд писанкарів та має нагороди та цінні подарунки.

на основну сторінку Мележик

nullnull