Для адміністраторів

Приветствую Вас Гость!

Друзі сайту

Статистика

null  

КОНОВАЛ   ТЕТЯНА   ОЛЕКСІЇВНА

писанкарство


БІОГРАФІЯ     ФОТО     РОБОТИ     ТЕХНІКА     РЕКВІЗИТИ


ЗАСЛУЖЕНИЙ МАЙСТЕР НАРОДНОЇ ТВОРЧОСТІ УКРАЇНИ

НАРОДНИЙ МАЙСТЕР ЛУГАНЩИНИ

ЧЛЕН НАЦІОНАЛЬНОЇ  СПІЛКИ МАЙСТРІВ НАРОДНОГО МИСТЕЦТВА УКРАЇНИ

АВТОР КНИГИ "ПИСАНКОВА АБЕТКА"

КЕРІВНИК СВЕРДЛОВСЬКОЇ СТУДІЇ ПИСАНКАРСТВА

ЧЛЕН ОБЛАСНОГО НАРОДНОГО КЛУБУ "ЛІВША"

     Народилась 18.12.1971 р на Донеччині. Малювала з дитинства. У 1987 р. вступила до Кам'янського педагогичного училища на художнє-графичне відділення в Ростовській області.

      Чоловік навчив писати писанки у 1995 р.  За цей час роботи Тетяни набули високої майстерності та неодноразово экспонувались на міських, обласних, всеукраїнських, міжнародних та закордонних виставках. Коновал Т. О. приймає постійну участь у різних ярмарках, конкурсах, фестивалях, є учасником II та III з'їздів писанкарів, що відбувалися у Космачі.

      Персональні виставки Коновал Т. О. з майстер-классами  відбулися у багатьох містах та селах Луганської та Донецької обл, в тому числі у Луганському художньому музеї у 2008 р., а також у Самборі Львівської обл., Хмельницьку, Кам'янець-Подільському,  у секретаріаті президента України у 2007, 2008 та 2009 роках.

      Восені 2009 року  Свердловська писанкарка  представила своє мистецтво та майстер-клас на виставці "Луганщина окрилена моя", яка відбулася в рамках творчого звіту Луганської області у м. Києві.

      Писанки Коновал зберігаються в деяких музеях України, зокрема - єдиному у світі музеї Писанки в Коломиї. Написала більше 10000 писанок. Нагороджена медаллю «За заслуги перед Луганщиной» та ювілейною срібною медаллю «10 років Незалежності України», дипломами, подяками, грамотами, цінними подарунками. Отримала визнання у рідному Свердловську та Грант у обласному конкурсі.

      Коновал Т. О. веде  різновікову студію писанкарства. Має особистий навчальний сайт. Написала книгу "ПИСАНКОВА АБЕТКА". Писанкарством в сім'ї ще займаються діти.


БІЛЬШ ДОКЛАДНІШЕ НА ОСОБИСТОМУ САЙТІ КОНОВАЛ. Т. О. 


null